В Одеській ОДА відзвітували про виконання бюджету-2018

18 березня 2019, 18:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У 2018-му обсяг доходів обласного бюджету склав 12,2 мільярдів гривень. Про це стало відомо під час публічного звіту про виконання обласного бюджету Одещини за минулий рік.

«Найбільше фінансування отримали галузі охорони здоров’я, освіти і соціального захисту. Захищені видатки на зарплату, енергоносії, продукти харчування та медикаменти забезпечено у повному обсязі. Заборгованість по цим статтям відсутня», — підкреслила заступниця директора департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації Олена Грищенко.

Зазначимо, обсяг зведеного бюджету області у 2018 році склав 67,5 мільярдів гривень. Це в 1,3 рази більше, ніж у 2017-му. Він включає у себе також показники державного бюджету та зведених бюджетів районів, міст обласного значення, об’єднаних громад. При цьому, ремонт автошляхів здійснювався переважно за рахунок «митного експерименту» у сумі 1,3 мільярди гривень.

Окрім цього, з обласного бюджету було спрямовано більше 412 мільйонів гривень на розвиток регіону. Згідно з чинним законодавством ці кошти спрямовано на будівництво чи реконструкції комунікацій та соціальної інфраструктури.

Нагадаємо, обсяг обласного бюджету Одеської Області бюджету на 2019 рік становить понад 11,7 мільярдів гривень. У фінансовому документі закладено кошти на гарантовані виплати, розвиток освіти, охорони здоров’я, культури та малого і середнього бізнесу. Все це відповідає пріоритетам Стратегічного плану дій Максима Степанова «Розумний регіон».