В Одеській ОДА відбулася зустріч з військовим аташе Посольства Швейцарії в Україні

06 травня 2019, 11:50
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський зустрівся з військовим аташе Посольства Швейцарії в Україні Полковником Урсом Сульсером. Сторони обговорили економічний і туристичний потенціал регіону, а також напрями подальшої співпраці.

«Ми вдячні за підтримку, яку надають Україні міжнародні партнери. Впевнений, що наша зустріч сприятиме ефективній комунікації та стане результативною для обох сторін. Одеська область, як один з найбільших регіонів України, має величезний потенціал для співпраці, зацікавлена в поглибленні взаємовигідних зв'язків у всіх сферах і напрямках», – зазначив Віталій Свічинський.

Також військовий аташе Урс Сульсер запропонував провести лекцію для студентів факультетів міжнародних відносин з метою переймання досвіду та практичних знань про політику безпеки Швейцарії, її політичний та економічний курс. Заступник голови пообіцяв, що буде надано сприяння обласною державною адміністрацією у проведенні зазначеного заходу.

У свою чергу Віталій Свічинський подякував швейцарській стороні за зустріч, подарував туристичний довідник Одеської області та запросив ще раз відвідати і здійснити подорож нашою областю.