В Одеській ОДА відбулася зустріч з послом Бельгії

05 квітня 2019, 14:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Заступниця голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова зустрілася з послом Бельгії в Україні Алексом Ленартсом. Сторони обговорили інвестиційний і туристичний потенціал регіону, а також напрями подальшої співпраці.

«Ми вдячні за підтримку, яку надають Україні міжнародні партнери. Переконана, що Бельгія, як член Євросоюзу і НАТО, має значний вплив на рішення, які приймають євродипломати відносно України та запровадження санкцій до Росії у відповідь на її агресію. Економічний і політичний тиск, який зазнає Росія з боку європейської спільноти, для України є гарантією стабільності. Я сподіваюся, що Бельгія розглядатиме Одеську область, як територію, цікаву для інвестицій: туризм, агробізнес або альтернативна енергетика – це тільки декілька можливостей для співпраці», — підкреслила заступниця голови Одеської ОДА Світлана Шаталова.

Також вона подякувала бельгійській стороні за лікування та реабілітацію українських військових, поранених на Донбасі. У свою чергу посол Алекс Ленартс зазначив, що Бельгія продовжить і надалі підтримувати Україну на шляху вступу до Євросоюзу.

«Наразі Бельгія зацікавлена у співпраці з портами Одещини, інфраструктурою та інвестуванням в зелену енергетику. Ваш регіон дуже різноманітний, впевнений, що ми знайдемо нові напрями співробітництва», — підкреслив посол Бельгії Алекс Ленартс.

Нагадаємо, на початку квітня голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов зустрівся з надзвичайним та повноважним послом Ізраїлю в Україні Джоелем Ліоном. Сторони обговорили перспективи співпраці у туристичній і сільськогосподарській галузях, а також в IT-сфері.