​В Одеській ОДА відбулася селекторна нарада

16 квітня 2019, 17:45
​В Одеській ОДА відбулася селекторна нарада

6 квітня 2019 року під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського проведено селекторну нараду з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.

Під час проведення наради заступник начальника управління державного агентства рибного господарства у Одеській області Ірина Гайдашенко наголосила на забороні вилову водних біоресурсів у зв’язку з їх нерестом на водних об’єктах, підконтрольних Одеському рибоохоронному патрулю.

Також в рамках заходу заслухано доповідь військового комісара Одеського обласного військового комісаріату Юрія Белякова про стан проходження весняного призову громадян на строкову військову службу та залучення на контракт до лав Збройних Сил України.

«Посилення відповідальності призовників за порушення Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» значно збільшить відсоток явки призовників для проходження медичного обстеження та на засідання призовних комісій», – підкреслив доповідач.