В Одеській ОДА пройшла зустріч із представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

08 серпня 2018, 13:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов зустрівся з в.о. голови Одеського відділення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Ксав’є Бле та спостерігачем місії Андре Льоршем. Під час спілкування вони обговорили питання внутрішньої та зовнішньої безпеки у регіоні.

«Я вдячний за ту роботу, яку виконує місія ОБСЄ в Одеській області та Україні, в цілому. Питання безпеки наших громадян — у пріоритеті. Впродовж першого півріччя 2018 року рівень криміногенних правопорушень в Одеському регіоні зменшився та склав близько 68 злочинів на 10 тисяч населення проти 85-и торік. Майже вдвічі збільшилася кількість направлених до суду протоколів про корупційні правопорушення. Наразі для нашого регіону елементом загрози залишається перебування російських військ на території Придністров’я. Тому цій ділянці роботи приділяється ретельна увага. Можу сказати, що прикордонники постійно блокують спроби здійснювати контрабанду з боку ПМР. Ми готові сприяти роботі наших партнерів з ОБСЄ та дуже зацікавлені у реалізації спільних проектів, які направлено на забезпечення прав людини, підтримку миру та стабільності в Одеському регіоні», — підкреслив голова Одеської ОДА Максим Степанов.

У свою чергу, представники місії ОБСЄ запевнили, що у майбутньому мають намір підтримувати комунікацію з Одеською обласною державної адміністрацією задля обміну інформацією.

Зазначимо, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні (СMM) почала свою роботу у березні 2014 року на підставі запиту від уряду України до ОБСЄ і консенсусного рішення всіх 57 країн-учасниць ОБСЄ. Це — неозброєна цивільна місія, основним завданням якої є неупереджено, об'єктивно спостерігати та звітувати про ситуацію в Україні, а також сприяти діалогу між усіма сторонами конфлікту.