В​ Одеській ОДА пройшла координаційна рада з питань соціальної підтримки населення

19 березня 2019, 09:30
В​ Одеській ОДА пройшла координаційна рада з питань соціальної підтримки населення

В Одеській облдержадміністрації пройшла координаційна рада з питань соціальної підтримки населення, де почали розглядати звернення про надання одноразової грошової допомоги. До складу комісії входять представники департаментів соціальної та сімейної політики, охорони здоров’я Одеської ОДА, Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО, громадських організацій, а також беруть участь члени постійної комісії облради з охорони здоров‘я та соцзахисту.

Під час засідання координаційної ради було визначено розмір цієї допомоги на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність — 1497 гривень.

На першому етапі було розглянуто 1121 звернення, з яких майже половину члени комісії задовольнили. Загальна сума виплат складе 826,3 тисячі гривень. Також рада прийняла рішення відмовити 569 заявникам через те, що не відповідають критеріям, які визначені Порядком.

Зазначимо, право на отримання допомоги мають особи з числа ветеранів війни, учасників війни, дітей війни, інших категорій громадян, які найменш соціально захищені на рівні держави та області, а їхній сукупний дохід у місяці не перевищує 2500 гривень.

Друге питання порядку денного засідання — надання матеріальної допомоги особам, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачуваних обставин. Члени ради розглянули 63 таких звернення, п’ять з яких направлено на доопрацювання. По іншим прийнято позитивне рішення на загальну суму 1595, 2 тисячі гривень.

У департаменті соціальної та сімейної політики ОДА підкреслюють, кошти будуть надаватися в міру надходження фінансування.

Нагадаємо, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов неодноразово наголошував, що соціальні виплати найменш захищеним категоріям громадян зупинені не будуть. Це — затверджена складова комплексної програми «Соціальний захист населення в Одеській області на 2018-2020 роки».