В Одеській області зросте кількість літніх дитячих таборів

05 березня 2018, 16:30
В Одеській області зросте кількість літніх дитячих таборів

Влітку 2018 року в Одеській області працюватиме 566 дитячих таборів на базі загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти. Під час канікул у них зможуть відпочити більше 71 тисячі дітей. В минулому році таких закладів оздоровлення та відпочинку у регіоні було 518. Про це стало відомо під час селекторної наради Одеської обласної державної адміністрації. У режимі відеоконференції до засідання підключилися голови ОТГ та районів Одеської області.

«Краще за всіх підготувалися до літніх канікул у Новокальчевській, Розквітівський та Красносільській об'єднаних територіальних громадах Одеської області. Там заплановано залучити до відпочинку у дитячих таборах найбільшу кількість школярів. У інших ОТГ та районів ще є час, аби розширити перелік подібних закладів. Акцент, зокрема, робиться на вивченні іноземних мов — влітку у регіоні працюватимуть мовні табори. До їх роботи залучать спеціалістів із вивчення іноземної мови, студентів, а також волонтерів з Європи та США. Ми всі маємо розуміти, що виховання дітей — це найважливіший внесок у розвиток та розбудову нашої держави», — наголосив перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук.

Зазначимо, зокрема, в Одеській області влітку працюватимуть більше, ніж 500 таборів із денним перебуванням, 26 закладів відпочинку для дітей старшого шкільного віку, 162 мовні табори та 2 наметових містечка. Термін відпочинкової зміни складатиме два тижні.