В Одеській області ЗНО-2018 складатимуть більше 20 тисяч абітурієнтів

04 травня 2018, 14:29
В Одеській області ЗНО-2018 складатимуть більше 20 тисяч абітурієнтів

Наприкінці травня абітурієнти складатимуть свій перший іспит ЗНО-2018. В Одеській області більше 20 тисяч осіб зареєструвалися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Заходи безпеки та організацію інших умов для вдалого проведення тестування під час робочої наради обговорили представники профільних департаментів Одеської обласної державної адміністрації, управління Нацполіції та ДСНС, а також Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

«В Одеській області, в день найбільш масового екзамену, — тестування з української мови та літератури — працюватимуть 87 пунктів проведення ЗНО. Поліцейські охоронятимуть громадський порядок на прилеглих територіях, а також, за необхідності, супроводжуватимуть в області шкільні автобуси при перевезенні учасників тестування. Усі служби скоординовані у діях. Розраховуємо на вдалі результати абітурієнтів Одеської області», — підкреслив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

Зазначимо, у розпорядженні голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова "Про організацію проведення в області зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти у 2018 році" №429/А-2018 від 25 квітня департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА доручено забезпечити контроль за організацією чергувань медпрацівників на пунктах тестування під час проведення ЗНО.

Нагадаємо, ЗНО розпочнеться тестуванням з математики 22 травня. Тестування з української мови та літератури заплановано на 24 травня. ЗНО з іспанської, німецької та французької мов складатимуть 29 травня, з англійської — 1 червня. ЗНО з біології відбудеться 4 червня, з історії України — 6 червня, з географії — 8 червня. З фізики —11 червня, а з хімії — 13 червня.