В Одеській області збільшено щомісячні виплати учасникам АТО і родинам загиблих

20 лютого 2019, 15:30
В Одеській області збільшено щомісячні виплати учасникам АТО і родинам загиблих

В Одеській області збільшено розмір фінансової допомоги учасникам антитерористичної операції на Сході України, які отримали інвалідність. Розпорядження про виділення коштів підписав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. Окрім цього, щомісяця оновлені виплати будуть отримувати сім’ї загиблих військових, захоплених у полон або оголошених зниклими безвісти.

«Мова йде про реалізацію напрямів обласної комплексної програми соціальної підтримки населення на 2018-2020 роки. Протягом останніх років щомісячні виплати окремим категоріям громадян здійснюються систематично. А у 2019-ому більшість з них вдалося підвищити. Приміром, у порівнянні з минулим роком виплати учасникам АТО з інвалідністю, їхнім дітям і родинам загиблих зросли на 25-50%», — повідомила директор департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОДА Лілія Коваленко.

Зазначимо, щомісячну стипендію у розмірі до 1500 гривень будуть отримувати особи з інвалідністю з числа військовослужбовців, воїнів-добровольців і співробітників правоохоронних органів, які брали участь у проведенні АТО, а також їхні діти до 18 років.

Фінансова допомога у розмірі до 2500 гривень передбачена сім’ям загиблих, захоплених у полон або оголошених зниклими безвісти.

Раніше голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов підкреслював, що обласний бюджет-2019 орієнтовано на соціальний розвиток. Відтак, у фінансовому документі закладено кошти на гарантовані виплати, розвиток освіти, охорони здоров’я, культури та малого і середнього бізнесу. Все це відповідає пріоритетам його Стратегічного плану дій «Розумний регіон».