​В Одеській області з’явиться багатофункціональний навчальний центр

07 листопада 2018, 11:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Арцизькому районі створюють сучасний багатофункціональний навчальний центр. Він поєднає у собі експедиційну школу, літні мовні табори, міні-лабораторії хімії, фізики та біології, а також клуб робототехніки. Навчальний центр функціонуватиме на базі міжшкільного навчально-виробничого комбінату (МНВК), у приміщенні якого наразі триває реконструкція. Про це повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

«Це нове життя для, так званого, навчально-виробничого комбінату. Ці заклади по всій Україні закриваються, а ми цей напрям фактично реанімуємо, але у новому форматі. Тут буде поєднано позашкільну освіту і сучасні технології. Навчальний центр стане місцем саморозвитку, освіти та відпочинку учнів району. Кожен із них матиме змогу спробувати себе у ролі дослідника та винахідника. Окрім наукових експонатів, буде створено лабораторії, де на практиці діти у супроводі спеціалістів проводитимуть хімічні, фізичні та біологічні досліди», — підкреслив Сергій Колебошин.

Також заступник голови ОДА зазначив, що на базі міжшкільного навчально-виробничого комбінату діти зможуть оволодіти допрофесійною підготовкою за напрямами: молодша сестра з нагляду за хворим, агент з організації туризму, секретар керівника, основи бджільництва, основи радіотехніки, основи робототехніки.

Зазначимо, багатофункціональний навчальний центр відвідуватимуть учні з різних шкіл Арцизького району. Програма занять буде розрахована на школярів 7-11 класів. Завершити реконструкцію планується на початку 2019 року. Відповідно до проекту у дворі будуть розміщені басейн, автодром, спортивний майданчик-трансформер, який можна використовувати для гри у великий теніс, баскетбол, волейбол.

Нагадаємо, розвиток освіти та відкриття нових навчальних і дошкільних закладів — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.