В Одеській області запрацює Координаційна рада з питань освіти і науки

26 жовтня 2018, 15:20
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Координаційна рада з питань освіти і науки запрацює при голові Одеської обласної державної адміністрації. Щомісяця проблеми та шляхи розвитку цієї галузі обговорюватимуться на фаховому рівні. Відповідна пропозиція керівника ОДА Максима Степанова була підтримана під час засідання Ради ректорів в Одеській державній академії будівництва та архітектури.

«Позицію одеської освітньої і наукової спільнот мають почути на найвищих рівнях. Готовий допомагати у цьому. Впевнений, перше ж засідання Координаційної ради з питань освіти і науки буде максимально динамічним та з конкретними пропозиціями», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Очільник регіону також додав, що вбачає високий потенціал саме у взаємодії середньої школи, профтехосвіти та вищих навчальних закладів. За таким принципом на новий рівень виходить освітня ініціатива Be Smart — он-лайн–курси з підготовки до ЗНО.

«Тільки в 2017 році це дозволило підняти результати області на декілька сходинок. У цьому році вже на національному рівні матеріалами платформи скористалися понад 65 тисяч учнів зі шкіл всієї країни. Ми плануємо низку виїздів по області із консультаціями вчителів, освітніми квестами, науковими іграми. Я запрошую вас до співпраці», — звернувся до членів Ради ректорів Максим Степанов.

Нагадаємо, розвиток освіти — ключовий пріоритет Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. У межах цих пріоритетів триває модернізація професійно-технічної освіти. Нові стандарти підготовки фахівців формуються у партнерстві із бізнесом регіону: випускник професійно-технічного закладу має отримати гарантоване робоче місце, а працедавець – професіонала.