​В Одеській області започаткували новий формат проведення консультацій із громадськістю та правоохоронними органами

26 квітня 2018, 09:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській обласній державній адміністрації спільно з представниками Консультативної місії Європейського Союзу започаткували новий формат проведення консультацій з громадськістю та правоохоронними органами. В контексті діалогової платформи з представниками громадськості та правоохоронних органів обговорили питання свободи зібрання та громадський порядок під час проведення заходів 2 та 9 травня.

«Наша зустріч – це запровадження діалогової платформи для того, аби у повному обсязі були реалізовані права громадян та мирні зібрання. Сьогодні ми бажаємо почути кожного і зробити все, аби в нашій області був мир та спокій. Хочу відмітити, що спільна робота ОДА, правоохоронних органів та Консультативної місії Європейського Союзу вже дала певні результати. Заходи, які відбулися 10-го квітня були проведені мирно та без будь-яких серйозних ексцесів», - підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Учасники зустрічі обговорили важливість стратегічної комунікації громадськості та правоохоронних органів, а також приділили увагу проблемним моментам проведення заходів у попередні роки.

«У сучасному суспільстві дуже важливим є визнання прав людини на висловлення власної думки, навіть якщо вона є непопулярною або з нею не всі погоджуються. Сьогоднішня зустріч – це можливість діалогу між громадськістю та представниками правоохоронних органів перед масовими заходами», - зазначив координатор Регіонального представництва КМЄС в Одесі Пол Кірван.

За результатами зустрічі присутні домовилися щодо мирного проведення масових заходів, мирних зібрань та вираження власних поглядів у межах закону. Також учасники заходу домовилися провести повторну зустріч по закінченню заходів, вже після 9-го травня.