В Одеській області з початку року припинили діяльність 39 незаконних АЗС, відкрито 11 кримінальних проваджень

17 січня 2020, 11:16
Gallery item

В Одеській області з початку року припинили діяльність 39 незаконних АЗС, відкрито 11 кримінальних проваджень. Про це повідомив перший заступник керівника ОДА В’ячеслав Овечкін на робочій нараді за участі представників прокуратури, Державної податкової служби, Нацполіції та ГУ ДСНС України.

На даний момент вилучено 167,5 тонн пального та обладнання з нелегальних станцій на загальну суму 4,8 мільйонів гривень.

«Мобільними групами з початку року було перевірено 174 АЗС та 39 з них офіційно закрито. Вже винесено 4 адмінпротоколи та відкрито 11 кримінальних проваджень. Також, нами було залучено Управління стратегічних досліджень. Вони з’ясували, що нелегальні АЗС використовують земельні ділянки не за цільовим призначенням. Ми залучимо до групи представників Держгеокадастру в Одеській області до перевірок. Наразі тенденція позитивна - більша частина нелегальних заправок припиняє свою діяльність самостійно», - зазначив В’ячеслав Овечкін.

Окрім якості палива та дозвільних документів перевірятиметься пожежна безпека, організація дорожнього руху та працевлаштування робітників. Групи щоденно звітуватимуть про хід перевірок Одеській обласній державній адміністрації.