​В Одеській області всі котельні мають номінації на газ і запущені в роботу

16 листопада 2018, 12:17
​В Одеській області всі котельні мають номінації на газ і запущені в роботу

Всі котельні централізованого опалення Одеської області мають номінації на газ і були своєчасно запущені в роботу. Про це сказав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час прямого ефіру.

«Отримано всі номінації, всі без винятку котельні запустилися вчасно, у тому числі, і в місті Теплодар. Те, що стосується області, то процес був на постійному контролі, наразі у всіх районах є тепло», – підкреслив голова ОДА Максим Степанов.

Водночас із тим, в Одесі наявні окремі будинки, де ОСББ не отримали вчасно номінації або є проблеми з пошкодженням тепломереж, які виникли вже в процесі запуску тепла. Наразі їх ліквідовують працівники комунальних служб, і найближчим часом опалення буде відновлено.

Окрім того, Максим Степанов підкреслив, що зараз триває інформування населення про зміну правил надання субсидій на сплату житлово-комунальних послуг. За рахунок цього кількість домогосподарств, які мають право на субсидії в цьому опалювальному сезоні, збільшилася. За його словами, органи соцзахисту проаналізували перелік домогосподарств, яким торік було відмовлено в наданні субсидій.

«Ми таких домогосподарств виявили близько 30 тисяч. Я одразу дав жорстку вказівку, щоб обдзвонили кожну людину з цього переліку і чітко повідомили, що змінився механізм, і зараз актуально перевірити, чи можна цьогоріч розраховувати на субсидію», – зазначив Максим Степанов.

Таким чином, вже 2,6 тис. домогосподарств із вказаного переліку отримали право на субсидію і наразі оформляють їх. Загалом на сьогоднішній день близько 180 тисяч домогосподарств Одеської області користуються субсидіями на оплату житлово-комунальних послуг.

Нагадаємо, домогосподарства мають можливість обирати: чим вигідніше користуватися при оплаті житлово-комунальних послуг в опалювальний сезон – пільгою чи субсидією.