В Одеській області вшанували пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави

29 серпня 2019, 14:25
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Сьогодні, 29 серпня 2019 року, в Одеській області вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. У церемонії покладання вінків у сквері Героїв Небесної Сотні біля меморіального каменю, закладеного на честь загиблих воїнів-земляків з міста Одеси та Одеської області, разом із громадськістю взяла участь виконуюча обов'язки голови Одеської облдержадміністрації Світлана Шаталова. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

«Сьогодні ми вшановуємо тих, хто боронив територіальну цілісність і суверенітет нашої держави. Дуже важко підібрати слова щоб висловити всю біль та вдячність людям, які не пошкодували найдорожче та безцінне – своє життя. Схиляємо голови на знак пошани та поваги, вдячні за мирне небо над головою тим, хто стояв до кінця у боротьбі з підступним агресором», – зазначила Світлана Шаталова.

Нагадаємо, 23 серпня цього року Президент України Володимир Зеленський установив в Україні День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначатиметься щорічно 29 серпня.