В Одеській області визначено нових переможців конкурсу на компенсацію відсотків за кредитами

29 серпня 2018, 10:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Право на компенсацію у розмірі 10% річних за користування кредитом отримали ще п’ять підприємств Одеської області. Вони успішно захистили інвестиційні проекти на загальну суму у понад 7 мільйонів гривень. Про це повідомили у департаменті економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації.

«Від початку дії програми комісія ОДА розглянула майже 50 заявок від підприємців з восьми районів та чотирьох міст Одеської області. Ініціатива з підтримки малого та середнього бізнесу має на меті не лише зберегти, а й збільшити кількість робочих місць. Відтак, ті, хто вже отримав право на компенсацію, забезпечують роботою близько 2000 мешканців регіону», — підкреслив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов.

Зазначимо, на підприємствах, які отримали право на компенсацію за результатами чергового конкурсу, працюють понад 400 працівників. Надані ними проекти пов’язані з ефективним використання водних ресурсів, розширенням парку вантажного транспорту для контейнерних перевезень та модернізацією обладнання. Реалізувати їх планується в Арцизькому, Біляївському та Саратському районах.

Окрім того, підприємці можуть отримати кредит на умовах Німецько-Українського фонду, з яким у липні ОДА підписала меморандум про співпрацю. Скориставшись фінансовими інструментами від НУФ та Програми компенсації, підприємці сплачуватимуть лише 4-5% річних за користування кредитом.

Нагадаємо, програму пільгового кредитування розроблено за ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. Підтримка малого та середнього бізнесу — ключовий пріоритет його Стратегічного плану дій «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.

Довідково.

Для участі у конкурсі на отримання часткової компенсації за кредитами слідкуйте за анонсами про оголошення конкурсу на сайті www.ooda.biz.ua або звертайтеся до Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації за адресою: м.Одеса, пр-т Шевченка, 4, а також та за телефонами: (048)7189-242, (048)7189-466, (098)472-36-38.