В Одеській області визначають переможця всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2019» з французької мови

09 квітня 2019, 17:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області викладачі французької мови з різних регіонів України змагаються за звання найкращого у фіналі конкурсу «Вчитель року-2019». Про це повідомили у департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

«Заключний тур розпочався 4 квітня за участю 23 переможців обласних етапів з різних куточків України. За результатами конкурсних випробувань наразі визначено 12 вчителів, які продовжать змагання. Серед завдань – проведення уроку та захист навчального проекту. Роботи учасників та їхні творчі здобутки оцінює спеціальне журі, до складу якого входять науковці, автори підручників і представник посольства Франції», — повідомив директор департаменту світи і науки Олександр Лончак.

Зазначимо, переможця у номінації «Французька мова» буде визначено 12 квітня. Одеську область у змаганнях представляє Ірина Романовська, яка викладає в Одеській спеціалізованій школі з поглибленим вивченням французької мови №10 імені Г. Т. Добровольського і Г.С. Шоніна.

Нагадаємо, обласний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року» проводився за підтримки голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. Переможців нагороджено грошовими преміями.