​В Одеській області відзначили провідних медиків з нагоди ювілею «Лікарні водників»

21 листопада 2018, 17:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Одеський обласний клінічний медичний центр, відомий як «Лікарня водників», святкує 95 річницю від дня заснування. До цієї дати провідних спеціалістів закладу було нагороджено за високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток охорони здоров’я. Почесні грамоти Одеської обласної державної адміністрації вручив заступник голови ОДА Віталій Свічинський.

«На сьогодні «Лікарня водників» є одним з найкращих багатопрофільних лікувально-медичних закладів нашого регіону. Понад 600 співробітників, серед яких – доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої кваліфікаційної категорії, відмінники охорони здоров’я та заслужені працівники України. Впевнений, що завдяки наполегливій праці кожного з цих людей установа і надалі буде залишатися провідним центром збереження здоров’я», — підкреслив Віталій Свічинський.

Також заступник голови Одеської обласної державної адміністрації побажав всім працівникам лікарні та їхнім родинам міцного здоров’я, сонячного настрою і добробуту. Зазначимо, в КУ "Одеський обласний клінічний медичний центр" щороку виконують понад три тисячі операцій та приймають від 20 до 50 тисяч пацієнтів.