В Одеській області відзначили кращих фахівців житлово-комунального господарства

19 березня 2019, 15:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Працівників житлово-комунального господарства привітали з професійним святом. Кращих нагородили почесними грамотами Одеської обласної державної адміністрації. Всі вони – фахівці з багаторічним досвідом: водії, слюсарі, економісти та керівники комунальних підприємств.

«На сьогоднішній день є два чинники, які впливають на такий активний розвиток житлово-комунальної галузі. Перше – це можливості, які надала децентралізація, адже громада сама вирішує, як розподіляти кошти. І, звичайно, головне – це щоденна праця, небайдужість і наполегливість людей, які працюють в ЖКГ», — привітав присутніх заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

Він вручив грамоти фахівцям за розбудову житлово-комунального господарства області, багаторічну плідну працю та професійну майстерність. Урочистий захід відбувся в Українському музично-драматичному театрі імені Василя Василька.

Нагадаємо, День працівників житлово-комунального господарств і побутового обслуговування населення встановлено указом Президента України. Свято відзначається щорічно у третю неділю березня.