В Одеській області відзначили День місцевого самоврядування

07 грудня 2018, 13:40
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області привітали представників органів місцевого самоврядування. Почесні грамоти Одеської обласної державної адміністрації працівникам сільських, селищних, міських, районних, обласних рад та ОТГ вручив голова ОДА Максим Степанов.

«Місцеве самоврядування – це одна з найбільш ефективних інституцій в державі. Яка щодня робить життя людей кращим. Скажу більше – саме ви робите його кращим. Мова йде про цілком конкретні речі - нові школи та дитячі садки, дороги, освітлені вулиці, спортивні майданчики. Ваша робота дає результат і відображається на житті десятків тисяч людей. Хочу привітати вас зі святом і, перш за все, подякувати за роботу. Натхнення вам. І нехай завжди будуть сили рухатися вперед!» — привітав присутніх голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Він зазначив, що за чотири роки з моменту старту реформи децентралізації, ініційованої Президентом Петром Порошенком, доходи місцевих бюджетів зросли майже у 3,5 рази. Наразі їхня частка у зведеному бюджеті країни становить 52%. Наприклад, у Балтській, Біляївській і Маяківській ОТГ середні доходи на одного мешканця збільшилися у 1,5-2,5 рази.

Окрім того, подяку від прем’єр-міністра України отримав селищний голова Авангардівської ОТГ Сергій Хрустовський за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, забезпечення соціально-економічного і культурного розвитку області та розбудову інфраструктури селища.

Нагадаємо, День місцевого самоврядування відзначається щорічно 7 грудня, згідно з указом Президента від 25 листопада 2000 року.