В Одеській області відзначають День працівника соціальної сфери

02 листопада 2018, 18:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Працівників соціальної сфери Одеської області привітали напередодні професійного свята. Двадцять п’ять почесних грамот Одеської обласної державної адміністрації найкращим фахівцям вручив заступник голови ОДА Віталій Свічинський.

«Соціальний працівник — людина, яка сіє добро і нічого не потребує натомість. Ви – супергерої сучасності. Своєю увагою і турботою охоплюєте тих, хто найбільше цього потребує, допомагаєте різним верствам населення подолати труднощі. Бажаю терпіння і наснаги у вашій роботі», — привітав присутніх заступник голови ОДА Віталій Свічинський.

Працівників нагороджено за самовіддану працю у галузі соціального забезпечення населення, вагомий внесок у реалізацію державної соціальної політики та високу професійну майстерність. Також подяку Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України отримала директор департаменту соціальної та сімейної політики ОДА Лілія Коваленко.

Зазначимо, День працівника соціальної сфери відзначають співробітники центрів зайнятості населення, Пенсійного фонду та Фонду соціального страхування, будинків-інтернатів та центрів реабілітації системи соціального захисту, а також фахівці інших установ і організацій, що належать до даного напряму діяльності.

Нагадаємо, День працівника соціальної сфери в Україні відзначається щорічно у першу неділю листопада.