В Одеській області відзначають День Гідності та Свободи

21 листопада 2018, 12:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області вшановують громадянський подвиг учасників двох українських революцій, які постали на захист демократичних цінностей. З нагоди Дня Гідності та Свободи голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

«Вся історія України — боротьба за свою свободу та гідність. За час незалежності вони утвердилися, на мою думку, саме в результаті двох революцій. І про це треба пам’ятати. Ми зрозуміли, що за свободу та гідність варто боротися. Сьогодні українці є сильною та яскравою нацією. Цим варто пишатися. Я вітаю всіх зі святом – з Днем Гідності та Свободи», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час спілкування з журналістами.

На церемонії також були присутні військові, представники місцевого самоврядування та громадськості. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя заради України.

Зазначимо, до цієї дати в Одеському регіоні проходить цикл інформаційно-просвітницьких і мистецьких заходів. Зокрема, фото- та документальні виставки «Історія Революції Гідності та Свободи», уроки мужності з залученням військовослужбовців, учасників Революції Гідності та волонтерів.

Нагадаємо, свято День Гідності та Свободи встановлено указом Президента України Петра Порошенка.

У 2018 році українці відзначають п'яту річницю початку масових акцій громадського протесту, з яких починалася Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), а також 14-ту річницю від початку Помаранчевої революції.