В Одеській області відзначають День Гідності та Свободи

21 листопада 2018, 12:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області вшановують громадянський подвиг учасників двох українських революцій, які постали на захист демократичних цінностей. З нагоди Дня Гідності та Свободи голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

«Вся історія України — боротьба за свою свободу та гідність. За час незалежності вони утвердилися, на мою думку, саме в результаті двох революцій. І про це треба пам’ятати. Ми зрозуміли, що за свободу та гідність варто боротися. Сьогодні українці є сильною та яскравою нацією. Цим варто пишатися. Я вітаю всіх зі святом – з Днем Гідності та Свободи», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час спілкування з журналістами.

На церемонії також були присутні військові, представники місцевого самоврядування та громадськості. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя заради України.

Зазначимо, до цієї дати в Одеському регіоні проходить цикл інформаційно-просвітницьких і мистецьких заходів. Зокрема, фото- та документальні виставки «Історія Революції Гідності та Свободи», уроки мужності з залученням військовослужбовців, учасників Революції Гідності та волонтерів.

Нагадаємо, свято День Гідності та Свободи встановлено указом Президента України Петра Порошенка.

У 2018 році українці відзначають п'яту річницю початку масових акцій громадського протесту, з яких починалася Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), а також 14-ту річницю від початку Помаранчевої революції.