​В Одеській області відсвяткували День Військово-Морських Сил України

01 липня 2018, 12:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

На причалі Одеського морського вокзалу пройшли урочистості з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України. У заході взяли участь Міністр оборони України Степан Полторак, керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації Ігор Ткачук, представники територіальних громад, ветерани Військово-Морських Сил ЗС України, військові капелани, волонтери, а також мешканці міста та області.

На честь свята на морвокзалі виступив оркестр центру військово-музичного мистецтва. Під час церемонії військовослужбовцям ВМС ЗС України вручили державні та відомчі нагороди. Також до складу флоту ВМС України включили чотири малих броньованих артилерійських катери «Вишгород», «Лубни», «Кременчук» та «Нікополь».

На честь полеглих воїнів на воду поклали вінки та квіти. Також присутні вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців хвилиною мовчання.

Зазначимо, з приводу свята на гостей чекають презентації військових навчальних закладів та майстер-класи на військово-морську тематику. Кораблі, катери і бойова техніка Військово-Морських Сил України відкриті для відвідування на Одеському морському вокзалі до 20:00.