​В Одеській області відкриваються резиденції Святого Миколая

19 грудня 2018, 10:30
​В Одеській області відкриваються резиденції Святого Миколая

Цьогоріч гостей запрошують відвідати одразу декілька резиденцій Святого Миколая в Одеської області. Написати листа із побажанням та побачити казкових героїв можна у Савранському лісі, деяких селах під Одесою, безпосередньо в Одесі та в етнопарку «Нью-Васюки». Про це повідомили в управлінні туризму та рекреації і курортів Одеської обласної державної адміністрації.

«Резиденція Святого Миколая — чудове місце, аби познайомити дитину з традиціями цього свята. Відтак, три роки тому в селі Осички Савранського району відкрилася офіційна резиденція Святого Миколая. Протягом місяця, з 19 грудня по 19 січня, тут можна розповісти Миколаю про свої бажання, навчитися робити новорічні іграшки з природних матеріалів і обрати подарунки на святковому ярмарку», — зазначив начальник управління туризму та рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації Олександр Шека.

Сьогодні посольство Святого Миколая відкриється також у селі Степанівка, а в неділю, 23 грудня, запрацює його резиденція в етнопарку «Нью-Васюки». Окрім того, заплановано також народні гуляння, квести і частування зі Святим Миколаєм в Акерманській фортеці – сьогодні і у вихідні 22-23 грудня. В Одесі ж можна не лише поспілкуватися зі Святим Миколаєм, а й на місці відвідати новий планетарій в обсерваторії Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

Нагадаємо, минулого року до резиденції Святого Миколая в селі Осички Савранського району завітали понад п’ять тисяч відвідувачів.