В Одеській області відкрито ще один сучасний медіа-простір

29 грудня 2018, 11:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У селі Мирне Біляївського району відкрили культурно-освітній медіа-простір. Про це повідомила начальник управління культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської ОДА Олена Олійник.

«Це — десятий медіа-простір, який цьогоріч створено в Одеській області. Нашою метою було перетворити бібліотеки на місця цікавого відпочинку та навчання. Відтак, за рахунок коштів з обласного бюджету для кожного центру було закуплено необхідне комп’ютерне обладнання, а за кошти місцевих бюджетів - проведено ремонтні роботи та придбано меблі. Центри користуються великим попитом серед населення. У них проводяться мовні курси, семінари та конференції. Зокрема, для мешканців організовують просвітницькі лекції за участю юристів, лікарів та представників поліції, під час яких кожен охочий може поставити питання, які хвилюють», — підкреслила Олена Олійник.

Зазначимо, протягом 2018 року культурно-освітні медіа-простори були також створені у Ренійському, Миколаївському, Захарівському, Татарбунарському, Савранському, Любашівському, Білгород-Дністровському та Болградському районах, а також у Куяльницькій ОТГ. Кожен такий медіа-простір пристосовано для людей з інвалідністю. «Ця робота продовжуватиметься й наступного року. Це дуже необхідно сьогодні людям, адже це відпочинок і користь водночас», — додала Олена Олійник.

Нагадаємо, відкриття сучасних культурно-освітніх медіа-просторів на базі закладів культури передбачено Стратегічним планом дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.