В Одеській області відкрили сучасний багатофункціональний спортивний майданчик

12 грудня 2018, 16:25
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У місті Біляївка Одеської області з’явився сучасний багатофункціональний спортивний майданчик. На його території розміщені футбольне міні-поле, баскетбольний та атлетичний майданчики. Разом із мешканцями міста новий спортивний об’єкт відкрив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

«Сьогодні ми відкрили перший з 12 багатофункціональних майданчиків, які з'являються на мапі Одещини за ініціативи голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова. Ідея полягає у тому, аби з’являлися такі комплекси, де кожен знайде для себе заняття відповідно до своїх спортивних здібностей, проте незалежно від вікової категорії», — підкреслив Сергій Колебошин.

Зазначимо, на будівництво багатофункціонального майданчика спрямували понад три мільйони гривень з обласного та місцевого бюджетів. До кінця року планується відкрити ще декілька таких спортивних об’єктів у різних районах регіону.

Нагадаємо, розвиток спортивної інфраструктури залишається пріоритетом Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон». Цьогоріч в Одеській області вже відкрито вісім міні-футбольних майданчиків. Окрім того, триває будівництво спортивних палаців у Балті та Ізмаїлі.