В Одеській області відкрили ще один навчально-практичний центр

21 грудня 2018, 12:50
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

На базі Ананьївського професійного аграрного ліцею створено навчально-практичний центр. Відтак, підготовка зварювальників проходитиме за новітніми виробничими технологіями з використанням сучасного обладнання, інструментів та матеріалів. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

«Відкриття навчально-практичного центру дозволить не лише значно підвищити якість професійної підготовки. Передбачено також перепідготовку незайнятого населення, підвищення кваліфікації та стажування педагогів. З цією метою за рахунок державного бюджету було повністю оновлено матеріально-технічну базу. Зокрема, придбано необхідне обладнання та устаткування», — повідомив директор департаменту освіти і науки Одеської ОДА Олександр Лончак.

На створення центру з державного бюджету виділено 2,3 мільйона гривень для придбання нових зварювальних апаратів та плазмового різання, маятникову пилу для різки труб, робочий інструмент тощо. Всім необхідним обладнано робочі місця.

Зазначимо, центр на базі Ананьївського професійного аграрного ліцею розпочав свою роботу з професій «Електрозварник ручного зварювання», «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах», «Зварник».

Нагадаємо, у шести закладах профтехосвіти Одеської області впроваджують дуальну форму навчання. Вона передбачає врахування запитів підприємств до освіти, навчання студентів у процесі роботи, залучення персоналу з виробництва як інструкторів до викладання.

Модернізація та розвиток професійно-технічної освіти — один із ключових пріоритетів програми голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «О-12. Дванадцять кроків назустріч сучасній освіті». Нові стандарти підготовки фахівців формуються у партнерстві з бізнесом регіону.