В Одеській області відкрили ще один міні-футбольний майданчик

29 жовтня 2018, 16:00
В Одеській області відкрили ще один міні-футбольний майданчик

У місті Роздільна Одеської області відкрили міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям. Новий спортивний об’єкт облаштовано на території Роздільнянської загальноосвітньої школи №4. Про це повідомила начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної держаної адміністрації Валентина Кольчак.

«Протягом 2015-2016 років спортивні споруди в Одеській області не будувалися взагалі. Наразі ж активно триває розбудова спортивної інфраструктури, питання популяризації здорового способу життя і активного дозвілля – серед пріоритетних. Цей спортивний майданчик створено за рахунок співфінансування з місцевого та державного бюджетів», — підкреслила Валентина Кольчак.

Зазначимо, це вже восьмий міні-футбольний майданчик, який цьогоріч відкрили в області, і наразі завершується будівництво ще чотирьох. Окрім того, триває будівництво двох спортивних Палаців у Балті та Ізмаїлі, а також 12 багатофункціональних спортивних споруд.

Нагадаємо, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов доручив профільному управлінню розробити Програму розвитку спорту в регіоні не менш, аніж на три роки вперед. Це необхідно для стратегічного планування розбудови інфраструктури, створення спортивних шкіл та закупівлі відповідного інвентарю у населених пунктах регіону.