В Одеській області відкрили новозбудовану початкову школу

01 вересня 2018, 15:05
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

З першого вересня наймолодші школярі Ширяївського району почали навчання у новому корпусі для початкових класів Новоєлизаветівської школи І-ІІІ ступенів. У відкритті новозбудованого об'єкту взяв участь перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук.

«Сьогодні понад 30 тисяч першачків в Одеській області пішли до школи. Це велике свято для маленьких учнів. У державі стартувала наймасштабніша реформа освіти — Нова українська школа. Діти отримуватимуть знання за сучасними стандартами, навчатимуться критично мислити та працювати у команді. Нова школа у Новоєлизаветівці — велика подія для громади. Навчальний корпус розраховано на 100 маленьких школярів, кабінети оснащено всім необхідним для навчання. Я бажаю дітям наснаги та цікавого шкільного життя. Ви — наше майбутнє! Вітаю всіх із початком нового навчального року!» — привітав присутніх Олександр Терещук.

Зазначимо, будівництво нового корпусу для початкових класів Новоєлизаветівської школи І-ІІІ ступенів здійснено за кошти обласного бюджету. За ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова на усі необхідні роботи було спрямовано більше шести мільйонів гривень. Окрім того, при школі будується дитячий садок, який зможе прийняти близько 80 малюків.

Нагадаємо, розвиток освіти та відкриття нових навчальних і дошкільних закладів — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.