В Одеській області відкрили Центр професійної досконалості для учнів будівельних професій

30 листопада 2018, 14:55
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

На базі Одеського центру професійно-технічної освіти відкрився Центр професійної досконалості для тих учнів, які освоюють будівельні професії. Він став сучасною освітньою платформою, яка об’єднує заклади профтехосвіти, роботодавців і національних виробників будматеріалів. В урочистому відкритті взяв участь заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

«Сьогодні спільно з нашими партнерами - будівельною компанією - ми відкриваємо справжній професійно-технічний хаб. Тут зможуть навчатися, підвищувати кваліфікацію та отримувати перекваліфікацію спеціалісти з різних закладів і різних регіонів України. Цей проект є надзвичайно важливим, адже проблема трудової міграції та дефіциту кадрів існує, і не лише в Одеській області. Відкриття Центру професійної досконалості – це той ресурс, який дозволить бажаючим отримати якісні професійні знання та сприятиме впровадженню дуальної освіти», — підкреслив Сергій Колебошин.

Також під час відкриття Центру було підписано Меморандум про співпрацю з питань професійно-технічної освіти між Одеською обласною державною адміністрацією та ТОВ «Фомальгаут-Полімін». Таке співробітництво передбачає забезпечення дидактичними матеріалами закладів професійно-технічної освіти, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників будівельного напряму, а також проведення практикумів, тренінгів, семінарів і конференцій.

Зазначимо, Центр професійної досконалості об’єднує інформаційно-практичні лабораторії, інформаційно-теоретичну Smart-аудиторію та практичні полігони.

Нагадаємо, у шести закладах профтехосвіти Одеської області впроваджують дуальну форму навчання. Вона передбачає врахування запитів підприємств до освіти, навчання студентів у процесі роботи, залучення персоналу з виробництва у якості інструкторів до викладання. Модернізація та розвиток професійно-технічної освіти — один із ключових пріоритетів програми голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «О-12. Дванадцять кроків назустріч сучасній освіті». Нові стандарти підготовки фахівців формуються у партнерстві з бізнесом регіону. Відтак, випускник професійно-технічного закладу має отримати гарантоване робоче місце, а працедавець – професіонала.