В Одеській області відкрили Центр професійної досконалості для учнів будівельних професій

30 листопада 2018, 14:55
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

На базі Одеського центру професійно-технічної освіти відкрився Центр професійної досконалості для тих учнів, які освоюють будівельні професії. Він став сучасною освітньою платформою, яка об’єднує заклади профтехосвіти, роботодавців і національних виробників будматеріалів. В урочистому відкритті взяв участь заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

«Сьогодні спільно з нашими партнерами - будівельною компанією - ми відкриваємо справжній професійно-технічний хаб. Тут зможуть навчатися, підвищувати кваліфікацію та отримувати перекваліфікацію спеціалісти з різних закладів і різних регіонів України. Цей проект є надзвичайно важливим, адже проблема трудової міграції та дефіциту кадрів існує, і не лише в Одеській області. Відкриття Центру професійної досконалості – це той ресурс, який дозволить бажаючим отримати якісні професійні знання та сприятиме впровадженню дуальної освіти», — підкреслив Сергій Колебошин.

Також під час відкриття Центру було підписано Меморандум про співпрацю з питань професійно-технічної освіти між Одеською обласною державною адміністрацією та ТОВ «Фомальгаут-Полімін». Таке співробітництво передбачає забезпечення дидактичними матеріалами закладів професійно-технічної освіти, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників будівельного напряму, а також проведення практикумів, тренінгів, семінарів і конференцій.

Зазначимо, Центр професійної досконалості об’єднує інформаційно-практичні лабораторії, інформаційно-теоретичну Smart-аудиторію та практичні полігони.

Нагадаємо, у шести закладах профтехосвіти Одеської області впроваджують дуальну форму навчання. Вона передбачає врахування запитів підприємств до освіти, навчання студентів у процесі роботи, залучення персоналу з виробництва у якості інструкторів до викладання. Модернізація та розвиток професійно-технічної освіти — один із ключових пріоритетів програми голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «О-12. Дванадцять кроків назустріч сучасній освіті». Нові стандарти підготовки фахівців формуються у партнерстві з бізнесом регіону. Відтак, випускник професійно-технічного закладу має отримати гарантоване робоче місце, а працедавець – професіонала.