В Одеській області відбувся масштабний винний фестиваль

12 листопада 2018, 18:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Упродовж вихідних у місті Болград Одеської області відбувся масштабний винний фестиваль. Понад 40 виноробів з різних куточків Одещини, а також з Болгарії та Молдови представили свою продукцію на центральній площі міста. Про це повідомив начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації Олександр Шека.

«Фестиваль проводиться щорічно, це вже восьмий «Bolgrad Wine Fest». Він є частиною традицій виноробів цього району, а для області – елементом самобутньої культури і гастрономічного туризму», — підкреслив Олександр Шека.

Уперше під час фестивалю кожен охочий мав можливість спробувати себе у ролі винороба та взяти участь у процесі давлення винограду. Традиційно відвідувачі мали змогу продегустувати широку палітру вин і скуштувати різноманітні національні болгарські страви, серед яких – каварма, бринза, міліна та домашні ковбаски.

Гостей фестивалю розважали виступами болгарські, албанські, гагаузькі, молдовські та інші народні колективи. Також на території функціонував ярмарок, на якому народні умільці представили власні вироби з кераміки, овечої вовни, різноманітної вишивки та картини.

Нагадаємо, розвиток туризму — один із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. З цією метою в області розвивають різні напрями туризму: гастрономічний, культурно-пізнавальний, екологічний та рекреаційний.