​В Одеській області відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку

29 листопада 2018, 14:15
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку. Його учасники обговорили перспективні плани розвитку регіону на 2019-2021 роки. До її складу увійшли керівництво Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради, депутати облради і Верховної Ради, очільники ОТГ, голови РДА, мери міст та громадські діячі.

«Саме в такий час ми маємо продемонструвати єдність і дати меседж людям: попри будь-який тиск зі сторони агресора, Україна не лише успішно захищається, але й розвивається. У кожного з учасників Ради є досвід роботи, успішні проекти. І головне є стратегічне бачення розвитку Одеської області – саме те, на чому наголошує Президент Петро Порошенко», – підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час відкриття засідання.

Він зазначив, що Рада регіонального розвитку – це нагода провести аналіз ефективності кожного керівника і зробити зріз стартової ситуації з урахуванням специфіки кожної території.

Відтак, за словами голови Березівської міської ради ОТГ Валерія Григораша, у 2018 році всі населені пункти громади було охоплено вуличним освітленням, а школи на 100% забезпечено проекторами, шкільним приладдям, меблями та комп’ютерною технікою у процесі впровадження Нової української школи.

«Розуміючи важливість планування своєї подальшої діяльності, ми ставимо перед собою важливі стратегічні цілі: енергоефективність комунальних закладів і благоустрій територій, водозабезпечення та водовідведення, а також переробка та сортування твердих побутових відходів», – зазначив у своїй доповіді Валерій Григораш.

Міський голова Ізмаїлу Андрій Абрамченко розповів, що у наступному році розпочнеться масштабна модернізація системи водовідведення міста в межах реалізації проекту Європейського Союзу.

«Ми готові зробити ще один важливий крок уперед. Міська рада пропонує п’яти населеним пунктам району: Стара Некрасівка, Дунайське, Матроска, Броска та Саф'яни приєднатися до Ізмаїлу. Створення ОТГ — це нові можливості та перспективи для усіх нас», — сказав Андрій Абрамченко.

На основі пріоритетів своїх громад кожен район, місто і ОТГ повинні розробити власні плани середньострокового розвитку й обговорити їх з людьми. «Результатом роботи буде оновлений план розвитку області на найближчі 3 роки», – зазначив очільник Одеського регіону Максим Степанов.

Нагадаємо, у листопаді в Києві відбулося засідання Ради регіонального розвитку за участі керівництва країни, на якому відбулося обговорення глобальних інфраструктурних проектів і планів розвитку України. Президент Петро Порошенко доручив регіональним лідерам завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити і прийняти їх на рівні громад.

Рада регіонального розвитку - консультативно-дорадчий орган при Президентові України.