В Одеській області відбудеться форум для виробників органічної продукції

14 лютого 2019, 11:30
В Одеській області відбудеться форум для виробників органічної продукції

Виробників, трейдерів і представників громадських об’єднань запрошують до участі в Х регіональному форумі «Органічна Україна». Він проходитиме 21 лютого в Одеській обласній державній адміністрації.

«За останні кілька десятків років площі земель під органіку збільшилися у чотири рази. Стабільне зростання на 15-20% прогнозується і далі. Це чудова перспектива розвитку сільських територій! За кількістю операторів органічного виробництва Одеська область наразі входить у ТОП-3 в Україні. Тож, ми хочемо зібрати для форуму багато корисної інформації. Обміняємося досвідом, послухаємо історії успіху, обговоримо останні тренди та проблеми», — повідомила заступниця голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Вона також додала, що в Одеській області виробляються переважно екологічно чисті зернові, зернобобові та олійні культури. У меншому обсязі — мед, ягоди та продукція тваринництва. Відтак, форум стане у нагоді також тим, хто лише планує займатися органічним виробництвом. Його організаторами виступають громадська спілка «Органічна Україна», ТОВ «Органік Експерт Консалтинг» і Одеська обласна державна адміністрація.

Зазначимо, участь у заході — безкоштовна, проте необхідна попередня реєстрація за посиланням: http://clc.am/Edn08Q. Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном: +38 066 004 23 33 (Ольга Сало, спеціаліст з операційної діяльності ТОВ «Органік Експерт Консалтинг»).