​В Одеській області троє дітей знайшли нову родину

25 квітня 2018, 14:40
​В Одеській області троє дітей знайшли нову родину

Троє дітей з Біляївського району знайшли нову родину. Дві сестри та брат раніше перебували у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Біляївської РДА, який функціонує в селі Троїцькому. Діти переїхали жити в будинок сімейного типу Антоніни Січко, що розташований у м.Подільськ. Про це повідомили в Біляївській районній державній адміністрації.


«Мама дитячого будинку сімейного типу - Антоніна Січко - вже декілька років займається вихованням дітей, які з різних причин залишилися без піклування біологічних батьків. Раніше вона працювала у місцевому інтернаті, а згодом зрозуміла, що найкращий спосіб допомогти дитині - прийняти її у свою сім'ю», - розповіла голова Біляївської районної державної адміністрації Олена Рудоманенко.


Нагадаємо, за 2017 рік в Одеській області понад 860 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли нову родину. Окрім того, 190 дітей тримали житло за рахунок фінансування з місцевих бюджетів та коштів державної субвенції. За минулий рік це — найвищий показник серед регіонів України.