В Одеській області триває посівна кампанія: всіх запрошують скористатися програмами підтримки

19 березня 2019, 13:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

У 25 районах Одеської області тривають весняно-польові роботи. Аби і надалі розвивати власне господарство, аграрії можуть скористатися низкою програм підтримки. Про це під час робочої зустрічі з представниками агропромислового комплексу зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Я вважаю, що кожен із вас повинен володіти цією інформацією: куди та коли звертатися, аби скористатися своїм правом на допомогу від держави та області. Минулого року наші аграрії отримали 128 мільйонів гривень з державного бюджету та показали відмінні результати! Мова йде про різні програми — тваринництво, модернізація техніки, закупівля обладнання для переробки. Впевнений, цей рік буде не менш вдалим», — підкреслив Максим Степанов.

Зазначимо, управління аграрної політики Одеської ОДА продовжує надавати консультації щодо умов і необхідних документів для участі у програмах підтримки як державних, так і регіональних. Аграрії мали змогу одразу під час зустрічі поставити питання та отримати інформацію.

Як стало відомо, ранніми ярими культурами вже засіяно перші 83,2 тисячі гектарів. Окрім цього, в сільгосппідприємствах відвели 49 тисяч гектарів для ранніх зернових: ячменю, гороху, вівса та пшениці.

«Тепла погода сприяє проведенню комплексу весняно-польових робіт. Окремі господарства розпочали посів соняшнику, нуту, сочевиці, льону, гірчиці, овочів, а також однорічних і багаторічних трав», — додав начальник управління агарної політики Одеської ОДА Іван Петрів.

Нагадаємо, за ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова прийнято програму розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019-2023 роки «Аграрна Одещина». В ній передбачено 17 напрямів бюджетної підтримки, зокрема і впровадження у виробництво наукових розробок.