В Одеській області триває кампанія з обрання сімейних лікарів

16 квітня 2018, 16:00

В Одеській області триває кампанія «Лікар для кожної сім’ї» з обрання сімейного лікаря, педіатра або терапевта. За два тижні у регіоні підписані більше 15 тисяч декларацій із медиками. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації В’ячеслав Полясний.

«Вже з липня медичні заклади почнуть переходити на нову систему фінансування, коли кошти отримуватимуть ті лікарні та медики, до яких звертаються по допомогу пацієнти. Кінцевого терміну підписання декларації із лікарем не існує. Мешканець Одеської області має можливість обрати фахівця, якому довіряє і підписати із ним декларацію — незалежно від того, де він зареєстрований та живе. Термін такої декларації необмежений, вона діятиме до того моменту, поки людина не підпише її з іншим медиком», — підкреслив В’ячеслав Полясний.

Нагадаємо, кампанія «Лікар для кожної сім’ї» в Україні стартувала 2-го квітня. Наразі вона діє у 57 медичних закладах Одеської області. Процес долучення нових лікувальних установ триває.