​В Одеській області триває ІІІ етап учнівських олімпіад

30 січня 2019, 15:30
​В Одеській області триває ІІІ етап учнівських олімпіад

Школярі взяли участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіад ще з чотирьох предметів: біології, географії, математики та іноземних мов. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак.

«Всеукраїнські олімпіади з базових предметів — гарна нагода виявити талановитих учасників та заохотити всіх до більш поглибленого вивчення дисциплін. Приміром, цими січневими вихідними навички з іноземних мов продемонстрували 227 учнів, які вже стали переможцями під час шкільних та районних етапів», — зазначив Олександр Лончак. Він також додав, що інтелектуальні випробування з базових предметів триватимуть до початку березня.

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад проходить на базі одеських закладів освіти. У складі журі — науковці та провідні педагоги регіону. Вони визначають переможців, які зрештою увійдуть до збірної команди Одеської області на фінальному (IV) етапі.

Нагадаємо, покращити свої знання, а також підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання можна за допомогою безкоштовної онлайн-платформи BeSmart, яку було впроваджено за ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. На сайті розміщено 2 000 уроків і 20 000 тестів від провідних освітян. Щоденно та за індивідуальним графіком курси можна використовувати у всіх регіонах України, в тому числі, на тимчасово окупованих територіях.