В Одеській області стартувала масштабна агровиставка

21 листопада 2018, 16:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Понад 50 учасників з різних регіонів України та інших країн представили новинки агрокомплексу на спеціалізованій виставці «Агро-СФЕРА» в Одеській області. Захід триватиме до 23 листопада. У відкритті аграрної виставки взяла участь заступниця голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

«Спеціалізована виставка вже п’ятий рік поспіль стає майданчиком для спілкування аграріїв з різних регіонів. Одеській області також є що показати, адже ми маємо найбільшу кількість сільськогосподарських угідь в Україні та щорічно є лідерами зі збору ранніх зернових. Окрім того, у межах виставки планується обговорити створення так званого, медового кластеру, у межах якого виробники можуть виготовляти на експорт власний продукт з меду та горіхів. Сподіваємося, що проект стане успішним, оскільки це дуже затребуваний напрям», – підкреслила Світлана Шаталова.

Також заступниця голови ОДА зазначила, що протягом трьох днів відвідувачі виставки мають змогу ознайомитися з основними напрямами агропромислового комплексу України, взяти участь у майстер-класах, конференціях і семінарах. Зокрема, на експозиції представлено сільськогосподарську техніку та обладнання, насіння, агрохімію, засоби захисту рослин та альтернативну енергетику.

Нагадаємо, V спеціалізована виставка «Агро-СФЕРА» проходить у виставковому комплексі Одеського морського вокзалу. Захід організовано за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Одеської обласної державної адміністрації.