В Одеській області скоротилася заборгованість по заробітній платі

22 січня 2020, 15:47
Gallery item
Gallery item

Одеська область на 30,7 мільйонів гривень скоротила загальну заборгованість по заробітній платі. Про це повідомив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов.

За його словами, суттєве зростання заборгованості почалося з серпня 2019 року. Причиною стала нестабільна ситуація в Одеському національному медичному університеті. Загальна сума невиплат по освітньому закладу на 1 грудня становила 29,9 мільйонів гривень. Але спільними зусиллями Одеської ОДА та керівництва університету заробітну плату виплатили в повному обсязі.

«На 1 грудня загальна сума заборгованості складала 78 мільйонів гривень. На 1 січня — 47,3 мільйонів гривень. Ми маємо позитивну динаміку і прогнозуємо, що зможемо увійти до десятки областей з найменшою заборгованістю в Україні», — зазначив Дмитро Радулов.

Він додав, що спільно з територіальними підрозділами ЦОВВ погашена заборгованість з виплати заробітної плати у сумі 51,2 мільйона гривень, зокрема:
• ДУ «Одеський медичний національній університет» — 29,9 млн грн;
• ПАТ «Одеський припортовий завод» — 16,3 млн грн;
• ДП «НДІ «Шторм» — 3,7 млн грн;
• ДП «МТП Усть-Дунайськ» — 707,9 тис. грн;
• ДП «Саратське лісове господарство» — 94,6 млн грн.