В Одеській області ще один заклад професійно-технічної освіти отримав нову сільськогосподарську техніку

20 листопада 2018, 11:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Нову сільськогосподарську техніку отримало Овідіопольське відділення Одеського центру професійно-технічної освіти. Ключі від трактору та інше обладнання закладу передав заступник голови ОДА Сергій Колебошин.

«Вперше за роки незалежності професійно-технічні навчальні заклади регіону отримують нову сільськогосподарську техніку. Цьогоріч за ініціативою голови Одеської ОДА Максима Степанова було закуплено 6 тракторів для практичних занять студентів. Сьогодні таку техніку отримало відділення «Одеського центру професійно-технічної освіти» у місті Овідіополь. Окрім того, на базі цього навчального закладу створено навчально-практичний центр "Агротехнологій". Це така сучасна форма підготовки фахівців аграрної галузі. Тут учні мають змогу якнайкраще оволодіти професією, поєднуючи теорію з практикою. Центр оснащено необхідним устаткуванням та новою технікою. До кінця року планується відкриття ще кількох подібних навчальних лабораторій в регіоні за іншими фаховими напрямками», — підкреслив Сергій Колебошин.

Заступник голови Одеської ОДА зазначив, що для оснащення навчально-практичного центру «Агротехнологій» з обласного бюджету було виділено 2,5 мільйона гривень. За ці кошти придбано трактор та сільськогосподарське обладнання: ґрунтообробний дисковий агрегат, косарку, чотирьохрядний культиватор, плуг оборотний навісний, причіп тракторний, розкидач мінаральних добрив та сівалку.

Нагадаємо, раніше 5 сучасних тракторів було передано до Арцизького, Ананьївського та Ісаївського професійних аграрних ліцеїв, а також до Північного центру професійної освіти.

Довідково. ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» об’єднує в собі декілька навчальних закладів. Загалом у ньому навчається понад тисяча учнів, які здобувають освіту за 29 спеціальностями.

Модернізація та розвиток професійно-технічної освіти — один із ключових пріоритетів програми голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «О-12. Дванадцять кроків назустріч сучасній освіті». Нові стандарти підготовки фахівців формуються у партнерстві з бізнесом регіону. Відтак, випускник професійно-технічного закладу має отримати гарантоване робоче місце, а працедавець – професіонала.