В Одеській області розробляють програму щодо підвищення безпеки дорожнього руху

30 жовтня 2018, 16:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області буде розроблено власну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху до 2020 року. Про це заявив голова ОДА Максим Степанов під час круглого столу за участі представників Консультативної місії Європейського Союзу, правоохоронних органів і громадських активістів.

«Проблема стоїть гостро і, на жаль, спостерігається невтішна тенденція. Нам потрібно терміново покращити ситуацію у цьому сегменті. Наразі проводиться розробка комплексної регіональної програми щодо підвищення безпеки дорожнього руху. Ми формуємо рішення, які без перебільшення мають позитивно вплинути на життя і безпеку людей. Очікую, що завдяки цим заходам і за підтримки партнерів із Консультативної місії Євросоюзу ми виправимо ситуацію», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

На думку очільника регіону, потрібно застосовувати найкращі світові практики, які вже довели свою ефективність, та адаптувати їх для України. Зокрема, він нагадав про прийняття закону «Про національну безпеку України» від 21 червня 2018 року, який наблизив Україну до безпекових принципів і стандартів ЄС та НАТО. «Це є результатом демократичних перетворень в країні», — додав Максим Степанов.

Керівник операційного департаменту КМЄС в Україні Удо Моллер подякував за співпрацю та зазначив, що це вже шоста зустріч у такому форматі.

«Подібні форуми – успішний приклад для інших регіонів. Дякую Вам, пане губернаторе, за Вашу активність. Як Місія, ми вдячні за те, що Ви робите зараз, і готові надати підтримку для майбутніх дій у цьому напрямку», — підкреслив Удо Моллер.

Нагадаємо, безпека — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. Відтак, у 2017 році очільник регіону ініціював запуск програми «Безпечна Одещина». Також за його дорученням, в усіх районах проведено тренування з ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод.