В Одеській області розробляють програми розвитку трьох субрегіонів

25 червня 2018, 13:58
В Одеській області розробляють програми розвитку трьох субрегіонів

В Одеській області розробляють програми розвитку Дунайського, Нижньодністровського та Білгород-Дністровського субрегіонів. Про це повідомив т.в.о. начальника управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації Олександр Шека.

«Ми створюємо програми для розвитку туристичної привабливості трьох субрегіонів Одеської області. Відтак, Нижньодністровський субрегіон — місцевість, де можна спостерігати за пеліканами на Білому озері, дегустувати місцеві вина та рибалити в Маяках. Дунайський субрегіон — це відоме Вилкове, Свято-Покровський собор в Ізмаїлі, біосферний заповідник та багато інших цікавинок. А Білгород-Дністровський субрегіон — це Аккерманська фортеця та прогулянки на теплоході Дністровським лиманом», — підкреслив Олександр Шека.

Зазначимо, програми розвитку субрегіонів розробляють у межах реалізації заходів Програми розвитку туризму та курортів в Одеській області. Для цього проведено вже декілька виїзних зустрічей, зокрема, в Ізмаїлі та Маяках із мешканцями, представниками бізнесу і місцевої влади. Під час яких усі мали змогу поспілкуватися і висловити пропозиції, аби консолідувати зусилля та ідеї.

Довідка. Субрегіони — це великі частини регіонів, що мають всередині себе специфічні риси і особливості.