В Одеській області розробили проектно-кошторисну документацію на ремонт 703 км доріг

15 січня 2019, 13:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області розробили проектно-кошторисну документацію на ремонт 703 км автомобільних доріг регіону. Про це під час апаратної наради заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«У 2018 році в регіоні було відбудовано 190 км доріг. Проте, на моє переконання, темпи мають бути динамічнішими. У нас є чіткий план на 2019 рік. Як тільки дозволять погодні умови, буде розпочато ремонт дороги Р-33, як я і обіцяв жителям Роздільнянського району, а також повністю завершено трасу Одеса-Рені. Наразі ми вже маємо проектно-кошторисну документацію та пройдені експертизи на 703 км доріг, і робота у цьому напрямку триває», — зазначив Максим Степанов.

Очільник регіону також додав, що перші 60 мільйонів на ремонт найбільш зруйнованих ділянок автодороги Р-33 Вінниці-Трубів-Гайсин-Балта-Велика Михайлівка вже виділено. Серед пріоритетів на 2019 рік —курортні і туристичні напрями, державні магістралі і ті, що поєднують села. Зокрема, заплановано роботи на дорогах від Вінниці до Одеси, Тарутине - Арциз - Сарата, Одеса – Білгород-Дністровський-Монаші, Кучурган – Біляївка – Маяки – Овідіополь, Одеса –Вознесенськ - Новий Буг.

Окрім того, особлива увага приділяється експлуатаційному утриманню та безпеці дорожнього руху. Приміром, Одеська область першою в Україні почала використовувати більш надійну демпферну систему для бар’єрного огородження, яку вже встановлено на автошляху М-28 «Обхід м. Одеса».

Задля збереження доріг очільник регіону Максим Степанов наполягає на збільшенні штрафів за перевантаження авто щонайменше у п’ять разів. У планах – підготувати та передати необхідні зміни до законодавства. Під час апаратної наради він також звернувся до керівника управління Укртрансбезпеки з вимогою посилити роботу в цьому напрямку.

«Ви повинні ефективніше використовувати пересувні габаритно-вагові комплекси, в залежності від сезону. Перевантажена машина не може рухатися далі – її необхідно зупиняти. Для цього ми і передали вам ще шість сучасних комплексів», – заявив голова ОДА Максим Степанов.

Нагадаємо, будівництво, ремонт та збереження доріг – ключовий пріоритет Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. Він також запропонував ввести стратегічне планування робіт, а на законодавчому рівні закріпити прозорий механізм розподілу коштів.