​В Одеській області розпочався Всеукраїнський форум з підтримки багатодітних сімей

11 травня 2018, 17:05
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області розпочався II Всеукраїнський Відкритий форум «Багатодітна сім’я України».

«Ми маємо плідну співпрацю з Міністерством соціальної політики у напрямку підтримки багатодітних родин. Ця робота є пріоритетом для нас», - підкреслив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

Основна мета форуму – пропуляризація створення міцної успішної багатодітної родини, підвищення народжуваності, а також створення умов для обміну досвідом між спеціалістами соціальної сфери. У заході взяли участь представники багатодітних родин, обласної влади та структурних підрозділів, до повноважень яких належить сімейна політика та оздоровлення дітей. Форум триватиме два дні. Заплановано семінари, майстер-класи, виставка творчих робіт; створено платформи з обміну досвідом між спеціалістами соціальної сфери.

«Для Уряду країни та Міністерства соціальної політики питання підтримки багатодітних родин та збільшення престижу материнства набувають все більшої актуальності. В Україні понад 300 тисяч багатодітних сімей. Я хочу, щоб ми на форумі отримали плідну співпрацю, обмінялися думками щодо формування політики в сфері забезпечення прав багатодітних сімей та захисту цих прав», - зазначила заступник Міністра соціальної політики Олександра Чуркіна.