В Одеській області розпочався фестиваль «Французька весна»

06 квітня 2018, 13:50
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

15-й фестиваль «Французька весна» розпочався в Одеській області. Відкриття відбулося з кіно-концерту під музичний супровід французького артиста Жозефа д’Анвера. У заході взяли участь представники різних гілок влади, посольства Французької Республіки в Україні, а також гості та мешканці Одеси.

«Мистецтво надихає нас мріяти і відчувати. Саме такі заходи сприяють об’єднанню французької та української культури, це нова надзвичайна історія, яка народжується в Одесі», - зазначила заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Фестиваль проходить з 5 по 28 квітня. У програмі 15-ї «Французької весни»: кіно-концерт, вистава з клоунами, ретроспектива кінофільмів, конференції, виставки, майстер-класи та концерти.

«Програма фестивалю дуже насичена. Цього року кінематограф посідає чинне місце у програмі фестивалю. Відбудуться екранізації літературних творів, показ короткометражних фільмів, також будуть різноманітні зустрічі і творчі рандеву. Я вдячна нашим спонсорам, партнерам, а також Одеській обласній державній адміністрації за підтримку у проведенні фестивалю», - підкреслила Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.