В Одеській області розпочався другий етап конкурсу «Учитель року-2019»

11 грудня 2018, 14:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Одеській області оберуть переможців другого етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019». До фахових випробувань приступили 32 переможця першого туру, який відбувся у районах, об’єднаних територіальних громадах і містах. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

«Конкурс проводиться щороку для підвищення престижності професії і підтримки талановитих педагогів. На учасників обласного етапу очікують різні практичні завдання та психолого-педагогічне тестування. Переможці у кожній з п’яти номінацій представлятимуть Одеський регіон у фіналі навесні 2019 року», — зазначив директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак.

У 2018/2019 навчальному році конкурс складається з трьох турів у номінаціях: «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я» та «Французька мова».

Нагадаємо, другий (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року» проводиться за підтримки голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова.