​В Одеській області розпочався дорожній ремонт від мосту біля Паланки до села Монаші

26 червня 2018, 09:59
Gallery item
Gallery item

На автошляху М-15 «Одеса-Рені» розпочався ремонт чергової ділянки: від мосту біля Паланки до села Монаші. Її протяжність складає 30 кілометрів. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Як і обіцяв, ремонтні роботи сумнозвісної ділянки траси Одеса — Рені розпочато. А саме — від Паланки до села Монаші. Поспілкувався з будівельниками. Техніка працює», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Нагадаємо, раніше очільник регіону Максим Степанов повідомляв, що ремонтні роботи на цій ділянці розпочнуться наприкінці червня. Фінансування здійснюється за рахунок коштів від "митного експерименту". Загальна вартість робіт — 515 мільйонів гривень.

Будівництво та ремонт доріг — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумним регіон» на 2017-2019 роки. Відтак, триває будівництво автошляху в обхід міста Рені, а також продовжуються ремонтні роботи автомобільної дороги державного значення Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг. Водночас, ремонт дороги Струмок-Шевченкове-Кілія вже завершено.