В Одеській області розпочався 5-й Міжнародний рок-фестиваль «Дунайська Січ»

29 червня 2018, 14:00
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

В Ізмаїльському районі розпочався 5-й Міжнародний дводенний рок-фестиваль «Дунайська Січ». У перший день його відвідали близько 7 тисяч шанувальників сучасної рок-музики не лише з України, а й з інших куточків світу. В урочистій церемонії відкриття фестивалю взяла участь заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

«Минулого року фестиваль «Дунайська Січ» набув статусу міжнародного — і він дійсно того вартий. Цьогоріч для шанувальників виступатимуть гурти з Естонії, Білорусі і, звичайно, з різних куточків України. Бажаю усім чудового настрою та яскравих емоцій!», — привітала присутніх Світлана Шаталова.

Основна мета фестивалю — популяризація і розповсюдження української музичної культури, а також підтримка патріотичного духу. Для гостей рок-фесту організовано виставку сучасного військового спорядження та озброєння українських прикордонників та воїнів морської охорони, палатки з виробами народних майстрів, а також дитячі атракціони.

Окрім того, 30 червня учасники рок-фестивалю виступатимуть у військових частинах Болграду, Ізмаїлу, Кілії та на острові Зміїний.

Нагадаємо, на початку червня в Одесі пройшов IV Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS. За десять днів його відвідали більше 20 тисяч людей. Найбільший в Україні фестиваль класичної музики відбувся за підтримки голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. На його проведення було спрямовано 980 тисяч гривень за обласною комплексною програмою «Культура Одещини — 2017-2019 роки».