В Одеській області розпочалося ЗНО-2018

22 травня 2018, 11:00
В Одеській області розпочалося ЗНО-2018

Сьогодні абітурієнти Одеської області складають зовнішнє незалежне оцінювання з математики. Близько 8,5 тисяч випускників регіону зареєструвалися на проходження тесту з цього предмету.

На виконання завдань абітурієнти матимуть 3 години. На кожному з пунктів тестування Одеської області під час проведення ЗНО чергують медичні працівники, а поліцейські охороняють громадський порядок на прилеглих до пунктів тестування територіях.

Загалом, цьогоріч в Одеській області зовнішнє незалежне оцінювання складатимуть понад 20 тисяч абітурієнтів. ЗНО з української мови та літератури заплановано на 24 травня. ЗНО з іспанської, німецької та французької — на 29 травня, з англійської мови відбудеться 1 червня. ЗНО з біології — 4 червня, з історії України — 6 червня, з географії — 8 червня. З фізики —11 червня, а з хімії — 13 червня.

Нагадаємо, за ініціативи голови Одеської ОДА Максима Степанова від початку лютого по всій території України доступна безкоштовна онлайн-платформа з підготовки до ЗНО BeSmart. ЇЇ відвідали вже понад 330 тисяч українців. Серед них — абітурієнти, які планують вступати до українських закладів вищої освіти, а також школярі та педагоги.