​В Одеській області ремонтують дорогу «Тарутине – Арциз – Сарата»

19 жовтня 2018, 15:30
Gallery item
Gallery item
Gallery item
Gallery item

Ремонт автомобільної дороги Т-16-27 КПП «Серпневе» – Тарутине – Арциз – Сарата розпочався. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Я обіцяв почати ремонт дороги "Тарутине-Арциз-Сарата" у жовтні — після завершення "Одеса-Рені". Сьогодні техніка уже заїхала на об’єкт! Добре, що вдалося "дотиснути" вчасне виділення коштів. Усе по плану», — наголосив Максим Степанов.

Відсьогодні техніка працює на ділянці від межі Арцизького та Тарутинського районів (між селами Веселий Кут та Червоне). Вартість цих робіт складає 30 мільйонів гривень. Раніше очільник регіону підкреслював, що ремонт доріг відбувається за планом та в міру надходження коштів від митного експерименту.

Зазначимо, будівництво та ремонт доріг — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.

Нагадаємо, торік в Одеській області було відремонтовано безпрецедентні 259 кілометрів автошляхів (зокрема, 139 кілометрів траси Одеса-Рені). Було відремонтовано дороги Спаське-Вилкове та Кодима-Балта. У цьому році завершено ремонт автошляху Струмок-Шевченкове-Кілія, а також ремонт дев‘яти кілометрів дороги КПП «Кучурган»-Біляївка-Маяки-Овідіополь. З 1 червня відкрито рух транспорту через новозбудований міст біля села Паланка. Будівництво дороги в об‘їзд Рені знаходиться на фінальній стадії, а капітальний ремонт розпочався на дорозі між селами Лиманське та Градениці.